Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
област Бургас, гр. Китен
99 276 €
194 166.98 лв.

(1 196 €, 2 339.17 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Коригирана в 16:15 на 24 април, 2026 год.
Обявата е посетена 4216 пъти.
Площ:
83 m2
Етаж:
2-ри от 3
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

ЕКСКЛУЗИВНО ОТ 'ИМОТИ ЯНЕВ'! НОВО СТРОИТЕЛСТВО! ОТЛИЧНА ЛОКАЦИЯ! ДИРЕКТНО ОТ СТРОИТЕЛЯ!

Единствено 'Имоти Янев' Ви предлага този функционален двустаен апартамент в нова жилищна сграда в централната част на гр. Китен.

Жилището е част от новопостроена сграда с отлична локация, разположена е в централната част на градчето, само на 160 м. от плаж, в близост до магазини, ЗХР. Освен с местоположението си, сградата впечатлява и с приятната си фасада. Изградена е от строител с десетилетия опит в строителния бранш, прилагащ най-високите стандарти в качеството на строителството, съобразени с морския климат. Характеристики на строителството - стоманенобетонна конструкция с тухлена зидария, топло- и хидроизолация, общите части по БДС - с качествен гранит, мазилки и парапети. Сградата е с асансьор. Сградата разполага с акт 14, като в момента се извършват интензивни довършителни строителни дейности, като до есента на 2026г., сградата ще разполага с акт 16! При подписан предварителен договор за имота има възможност окончателния договор /нотариалния акт/ да бъде подписан след получен акт 16!

Апартаментът, който Ви презентираме, е разположен на 2-ри жилищен етаж на сградата и е с площ от 82,73 кв.м. Разпределението му е функционално, жилището е изключително удобно и се състои от антре, дневна-трапезария с кухненски бокс, спалня, баня със санитарен възел и две тераси. Имотът се предлага на етап 'тапа', като при желание на новите собственици, строителят поема ангажимента да го завърши по техен проект на етап 'до ключ'.