Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
област Бургас, гр. Царево
84 727 €
165 711.61 лв.

(974 €, 1 904.98 лв./m2)
Цената е без ДДС
История на цената
Коригирана в 15:01 на 7 май, 2026 год.
Обявата е посетена 242 пъти.
Площ:
87 m2
Етаж:
Партер от 4
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2025 г.

Описание на имота:

БЕЗ КОМИСИОНА! 'Имоти Янев' Ви предлага двустаен апартамент в гр. Царево, кв. 'Василико' в близост до плаж 'Нестинарка'. Жилището е част от новопостроена сграда. Сградата е с асансьор и луксозни общи части по проект. За собствениците на жилища в сградата е предвидена възможност за закупуване на паркомясто на преференциални цени. Сградата се намира в кв. 'Василико' и е в близост, както до плаж 'Нестинарка', така и до всички удобства на населеното място, магазини, заведения за хранене. Апартаментът се предлага със степен на завършеност 'до ключ'. Състои се от всекидневна, спалня, баня с WC, склад, коридор, избено помещение и тераса, както и собствена площадка от двора, която е обособена за ползване само от собствениците на апартамента. Площта на имота е 87 кв.м. Прекрасна възможност да се сдобиете с ликвиден имот, подходящ както за лично ползване, така и за успешно бизнес начинание.

Предимства на имота:
- Комуникативно местоположение;
- В близост е плаж 'Нестинарка' - най-предпочитания плаж на гр.Царево;
- Качествено строителство;
- Без такса поддръжка;
- Луксозни общи части;

https://imotiyanev.com/2/id535

ЕКИПЪТ НА 'ИМОТИ ЯНЕВ' СЕ СЪСТОИ ОТ ЮРИСТИ С МНОГОГОДИШЕН ОПИТ ВЪВ ВЕЩНОТО ПРАВО И СДЕЛКИ С НЕДВИЖИМИ ИМОТИ, КОИТО МОГАТ ДА ИЗРАБОТЯТ ЗА ВАС ПРЕДВАРИТЕЛНИЯ ДОГОВОР, НОТАРИАЛНИЯ АКТ И ВСИЧКИ ДРУГИ НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ ЗА ПОКУПКО-ПРОДАЖБАТА НА ИМОТА!
Особености
Тухла
Асансьор
За контакт:
0888310436

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
ИМОТИ ЯНЕВ
0888310436
ИМОТИ ЯНЕВ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2019 г.
imotiyanev.imot.bg
Адрес:
област Бургас, гр. Бургас, гр. Бургас и гр. Царево
http://www.imotiyanev.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
област Бургас, гр. Царево
Обява: 1b177556781227498

84 727 €
165 711.61 лв.
История на цената
(974 €, 1 904.98 лв./m2)

Цената е без ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, гр. Царево