Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
област Бургас, гр. Царево
126 000 €
246 434.58 лв.

(1 033 €, 2 020.37 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 12:35 на 8 април, 2026 год.
Обявата е посетена 1867 пъти.
Площ:
122 m2
Етаж:
4-ти от 4
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2022 г.

Описание на имота:

Без комисиона! 'Имоти Янев' продава тристаен апартамент в кв. 'Василико' в гр. Царево. Сградата е ново строителство и е с отлична локация - на метри от плаж 'Нестинарка'. Апартаментът е с площ от 122 кв.м. и е със следното разпределение: всекидневна с кухненски бокс, две спални, две бани с WC и две тераси. Имотът се предлага завършен на етап 'тапа'.

Предимства на имота:
- Местоположението на сградата,
- Ново строителство;
- Без такса поддръжка;
- Панорамни тераси;
- Етаж 4;
- Качествено строителство;

ЕКИПЪТ НА 'ИМОТИ ЯНЕВ' СЕ СЪСТОИ ОТ ЮРИСТИ С МНОГОГОДИШЕН ОПИТ ВЪВ ВЕЩНОТО ПРАВО И СДЕЛКИ С НЕДВИЖИМИ ИМОТИ, КОИТО МОГАТ ДА ИЗРАБОТЯТ ЗА ВАС ПРЕДВАРИТЕЛНИЯ ДОГОВОР, НОТАРИАЛНИЯ АКТ И ВСИЧКИ ДРУГИ НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ ЗА ПОКУПКО-ПРОДАЖБАТА НА ИМОТА!
Особености
Тухла
За контакт:
0888310436

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
ИМОТИ ЯНЕВ
0888310436
ИМОТИ ЯНЕВ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2019 г.
imotiyanev.imot.bg
Адрес:
област Бургас, гр. Бургас, гр. Бургас и гр. Царево
http://www.imotiyanev.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
област Бургас, гр. Царево
Обява: 1c166313830270819

126 000 €
246 434.58 лв.
История на цената
(1 033 €, 2 020.37 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, гр. Царево